ZAPISY ON-LINE

Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Data urodzenia
Poziom umiejętności
Wybrany basen
Dzień i godzina zajęć

OPIS POZIOMÓW

  1. P2A (3-6 lat) OSWAJANIE Z WODĄ - nauka zanurzania z wykonaniem wydechu pod wodą, nauka leżenia na plecach i piersiach na powierzchni wody, nauka skoku do wody z pozycji stojącej, nauka pływania pod wodą, nauka pływania na plecach po skoku do wody.
  2. P2B (3-6 lat) PŁYWANIE ELEMENTARNE - nauka wślizgu na głowę z klęku jedno nóż, nauka pływania strzałką na plecach i piersiach, nauka pływania dokładanką na plecach i piersiach.
  3. P3 (min. 6 lat) KRAUL NA GRZBIECIE – nauka pływania kraulem na grzbiecie, nauka skoku do wody na głowę z klęku, nauka pływania „dokładanką” do kraula na piersiach.
  4. P4 (min. 7 lat) KRAUL NA PIERSIACH – nauka pływania kraulem na piersiach, doskonalenie pływania kraulem na grzbiecie, nauka skoku do wody na głowę z pozycji stojącej, nauka pływania pod wodą przy pomocy „żabkowej” pracy rąk.
  5. P5 (min. 8 lat) ŻABKA - Nauka i doskonalenie pływania żabką, doskonalenie pływania kraulem na grzbiecie i na piersiach, nauka skoku startowego, nauka nawrotów techniką wahadłową, nauka pływania pod wodą żabką.
  6. P6 (min. 9 lat) DELFIN - Nauka i doskonalenie pływania delfinem, nauka nawrotów techniką obrotową, doskonalenie pływania żabką, kraulem na grzbiecie i kraulem na piersiach, nauka elementów ratownictwa.